SURVIVAL-ADVENTURE

Robert Garbocz

  • Szkolenie GreenZone

    Prawdziwa szkoła przetrwania!

  • Szkolenie GreenZone

    Dla ludzi spragnionych mocnych wrażeń!

Szkolenie GreenZone

Prawdziwa szkoła przetrwania!

Ośmiu uczestników spragnionych mocnych wrażeń. Noce spędzone pod gołym niebem, smagani przez słońce, deszcz i wiatr. Bez pożywienia, zdani na łaskę przyrody. To tylko część wyzwań, którym będą musieli sprostać uczestnicy szkolenia „GREEN ZONE”. Po co? Ponieważ jest wiele pytań, których sobie nie zadajemy, aż pojawią się w najmniej spodziewanej chwili. Gdzie znaleźć schronienie? Skąd wziąć wodę? Co zjeść? Czym rozpalić ogień? Jak wezwać pomoc? Od odpowiedzi na te pytania może zależeć twoje życie. Szkolenie „GREEN ZONE” dostarczy ci kompleksowej wiedzy z zakresu survivalu (sztuki przetrwania), a przy okazji będzie niezapomnianą przygodą!

Scenariusz:

Podczas wyprawy w niebezpieczny zakątek świata zgubiłeś drogę. Nie wiesz gdzie jesteś. Zapasy żywności właśnie się skończyły, a w pobliżu nie ma śladów ludzkiej obecności. Czas upływa, a ty jesteś zdany tylko na siebie. Musisz przetrwać! Twoim zadaniem będzie zapewnić sobie schronienie, znaleźć wodę i pożywienie, zadbać o swoje bezpieczeństwo do czasu przybycia pomocy.

Czas trwania:

72 godziny (3 dni i 3 noce)

Elementy szkolenia:

kompleksowe szkolenie z survivalu, sztuka przetrwania w lesie, sztuka przetrwania w środowisku wodnym, sygnalizacja alarmowa i orientacja w terenie, podstawy alpinistyki (rodzaje węzłów), medycyna leśna i pierwsza pomoc w warunkach ekstremalnych, ekstremalne niespodzianki.

Cel szkolenia:

Przyswojenie wiedzy i umiejętności, dzięki której poradzisz sobie w sytuacji ekstremalnej. Nauczysz się współpracy w grupie. Poznasz psychologię przetrwania, dzięki której będziesz mógł przełamać blokady, jakie stawia ludzki umysł. Szkolenie „GREEN ZONE” będzie dla ciebie sprawdzianem z radzenia sobie w sytuacji ekstremalnej. Pozwoli przełamać bariery i pobudzi do kreatywnego myślenia. Po pozytywnym ukończeniu kursu nie będą ci straszne żywioły przyrody, która stanie się twoim sprzymierzeńcem. Cena jest uzależniona od ilości osób i atrakcji zawartych się w szkoleniu.


Szkolenie Green Zone Szkolenie Green Zone Szkolenie Green Zone Szkolenie Green Zone Szkolenie Green Zone
Szkolenie Green Zone Szkolenie Green Zone Szkolenie Green Zone Szkolenie Green Zone