SURVIVAL-ADVENTURE

Robert Garbocz

 • Pełny profesjonalizm!

  Świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Właściciel Firmy SURVIVAL-ADVENTURE

  MGR ROBERT GARBOCZ

 • Od 2006 roku – jako instruktor - prowadzi obozy i szkolenia survivalowe oraz paramilitarne dla dzici, młodzieży oraz dorosłych z całej Polski.
 • absolwent AWF KRAKÓW - na kierunku turystyki i rekreacji
 • absolwent AWF KATOWICE - na kierunku edukacji dla bezpieczeństwa
 • absolwent SPR W WYŻSZEJ SZKOLE OFICERSKIEJ WE WROCŁAWIU
 • absolwent ATH w BIELSKU-BIAŁEJ na kierunku pedagogiki
 • Były oficer wojsk powietrzno desantowych - skoczek spadochronowy
 • Sędzia i instruktor strzelectwa sportowego i bojowego , instruktor narciarstwa ,ratownik WOPR specjalista odnowy psychosomatycznej - znajomośc siły ciała i umysłu a zwłaszcza naszej fizjologii jest bowiem w sztuce survivalu jedną z najważniejszych rzeczy.
 • 2001 - uczestnik rajdu Salomona
 • 2002 - wicemistrz Polski Fitness
 • 2003 - 2009 - udział w licznych biegach i pómaratonach
 • 2012 - IRON MAN –udział i ukończenie / mistrzostwa POLSKI w triathlonie/

Sam osobiście również dba by jego sprawnośc stała na najwyższym poziomie gdyż niejednokrotnie na jego barkach spoczywa bezpieczeństwo powierzonych mu osób.

Doświadczenie i bezpieczeństwo!

Nasi instruktorzy posiadają duże doświadczenie napędzane ogromną pasją i kreatywnością w swym działaniu.

  CHOR. KRZYSZTOF GRZYBOWSKI

Były żołnierz jednostki specjalnej, powietrznodesantowej i oddziału specjalnego żandarmerii. Instruktor strzelania bojowego oraz taktyki czarnej, zielonej i szarej. Międzynarodowy instruktor i mistrz Ju-Jitsu 7.dan. Autor programów szkolenia walki wręcz i technik interwencji.

  KACPER MRZYK

Góry to jego prawdziwy dom. Ratownik GOPR , przewodnik górski PTTK, instruktor na obozach survivalowych. Pozostałe jego pasje to wspinaczka skałkowa, paralotniarstwo oraz narciarstwo.

  MJR KRZYSZTOF WÓJCIK

Major rezerwy, dowódca i czynny szkoleniowiec jednostek specjalnych. Wprowadził pierwszą polską jednostkę wojskową do struktur NATO. Był jednym z oficerów elitarnej polskiej jednostki GROM. Pierwszy polski oficer szkolony w Armii USA, ukończył z wyróżnieniem elitarny kurs działań specjalnych Rangers. Ukończył szkołę przy ONZ w Kanadzie o specjalizacji w negocjacjach pomiędzy wrogimi stronami konfliktu. Przez dwa lata w Iraku i w Afganistanie tworzył specjalne grupy żołnierzy innych kultur i religii, które miały wykonywać najtrudniejsze zadania w warunkach bezpośredniej walki. Jest uznanym i sprawdzonym specjalistą od działań specjalnych wielonarodowych sztabów z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wieloletni zawodnik i instruktor w strzelaniu z pistoletu. Instruktor biegów na orientację, narciarstwa zjazdowego PZN, i członek GOPR. Jest wieloletnim członkiem najstarszego klubu paralotniowego w Polsce, ma za sobą 666 skoków spadochronowych oraz doświadczenie w nurkowaniu między innymi na Borneo, Florydzie i na Karaibach. Wielokrotny Mistrz Świata Oficerów Rezerwy NATO w strzelaniu.

  MJR JERZY NOWAKOWSKI

Instruktor spadochronowy 6 bdsz, instruktor paralotniowy, pilot wycieczek, instruktor narciarstwa, ratownik WOPR, instruktor strzelectwa sportowego i bojowego oraz łucznictwa. Od 2003 r prowadzi szkolenia i obozy survivalowe dla dzieci młodzieży.

  SIERŻ PIOTR KRÓLAK

Piotr Królak

Były żołnierz wojsk powietrzno-desantowych, instruktor spadochronowy I klasy (ponad 4000 wykonanych skoków), instruktor snowboardu. Współorganizator szkoleń paramilitarnych i survivalowych.


  FRANCISZEK WAWRZUTA

Wieloletni przewodnik górski, organizator wypraw alpejskich, szef Akademickiego Koła Przewodników Górskich.


Chcesz dowiedzieć się więcej - zadzwoń lub napisz -->

Współpraca

Firma SURVIVAL-ADVENTURE pozostaje w stałej współpracy z profesjonalnymi firmami świadczacymi usługi na najwyższym poziomie.

 • Infoexpress - Systemy Informatyczne

  Strony internetowe www Bielsko

  Firma Infoexpress zajmuje się tworzeniem stron internetowych w najnowszych językach programowania HTML5 + CSS3. Polecamy tani hosting wraz z domeną, opiekę nad stroną oraz tanią reklamę twojwj firmy na naszych stronach.

  Zobacz więcej

 • Biuro Rachunkowe EMA

  Biuro Rachunkowe EMA

  Jesteśmy biurem rachunkowym świadczącym kompleksowe usługi z zakresu pełnej księgowości, podatków oraz kadr i płac.

  Zobacz więcej