SURVIVAL-ADVENTURE mgr Robert Garbocz SURVIVAL-ADVENTURE mgr Robert Garbocz

Szkolenie survivalowe – zostań PREPERSEM

Żyjemy w dynamicznych czasach – zmienia się wszystko i wszędzie na całym świecie. Każdy bez wątpienia chciałby być gotowym na każdą extremalną sytuację…

Przygotujemy cię na to!!! Nauczymy przetrwać w górach, w lesie, w mieście, poznasz podstawy technik survivalowych , pogoda nie ma dla nas najmniejszego znaczenia.

Nauczymy Cię podstaw alpinistyki, samoobrony i strzelectwa, realizowanych w służbach mundurowych na całym świecie technik przetrwania w każdych warunkach pogodowych. Nasze weekendowe turnusy oferujemy już od 4 osób.

Zajęcia na wysokim poziomie realizujemy w małych grupach – szkolenie prowadzi wykwalifikowana kadra byłych żołnierzy wojsk specjalnych i desantowo szturmowych.

ZADZWOŃ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ – BĄDŹ GOTOWY NA WSZYSTKO!!!

Zadzwoń teraz

PAINTBALL

To gra zespołowa , scenariuszowa, w której ważne jest zgranie i współpraca drużynowa. O wygranej decyduje determinacja, konsekwencja uczestników oraz szybkość podejmowania decyzji.

Prowadzimy zabawy i gry paintballowe opierając się na rozmaitych scenariuszach wojennych i nie tylko. Działając od 2000 roku i grając na najlepszym dostępnym sprzęcie dla komercji czyli Tipmann oraz BT - osiągnęliśmy sukces w dawaniu pełnej satysfakcji naszym klientom. Każda walka, zabawa, pojedynek czy impreza jest inna. Nasza kadra to instruktorzy strzelectwa, pedagodzy z kilkunastoletnim stażem pracy, oficerowie rezerwy z Bielskiego 18 bdsz.

Smak adrenaliny z najwyższej półki możecie poczuć na naszych prywatnych poligonach oraz w górach gdzie walczymy. Dla szukających wrażeń mamy również walki piratów na jeziorze. Nasz wachlarz oferty jest ograniczony jedynie naszą i Waszą fantazją.

Zarówno na imprezach integracyjnych dla firm jak i dla dzieci staramy się i tak dobieramy scenariusze aby dać z siebie wszystko aby jednocześnie było bezpiecznie. Walczymy w mocnych i trwałych kombinezonach - mundurach oraz zawsze w maskach z podwójną szybką.

Jako nieliczni w Polsce z osób i firm zajmujących się paintballem posiadamy dopuszczenie do posiadania broni i amunicji - a zajęcia prowadzą często wysoce wykfalifikowani instruktorzy strzelectwa sportowego i bojowego. Stawiając na bezpieczeństwo nasi instruktorzy to nie tylko fascynaci strzelectwa ale również ratownicy i uczący ratownictwa oraz I pomocy przedmedycznej.

Działamy głównie na podbeskidziu. Nie ma jednak najmniejszego problemu zabawić się gdzieś dalej jeśli jest tylko ekipa żądna przygód i adrenaliny. Jesteśmy mobilni - możemy rozłożyć nasz przenośny szybki poligon do walki w prawie każdym miejscu.

SURVIVAL-ADVENTURE mgr Robert Garbocz SURVIVAL-ADVENTURE mgr Robert Garbocz SURVIVAL-ADVENTURE mgr Robert Garbocz
SURVIVAL-ADVENTURE mgr Robert Garbocz SURVIVAL-ADVENTURE mgr Robert Garbocz

Szkolenie Uciekinier

Przesuń granicę swoich możliwości!

Ośmiu uczestników gotowych na wszystko, chcących przeżyć prawdziwą przygodę. Brak snu, adrenalina, strach i zmęczenie to tylko niektóre przeszkody, którym będą musieli stawić czoło „UCIEKINIERZY”. Po drodze zmierzą się z ekstremalnymi wyzwaniami, a gdy dotrą do granic wytrzymałości, zdołają przesunąć je znacznie dalej!

Scenariusz:

Podczas wyprawy w niebezpieczny zakątek świata padłeś ofiarą porywaczy. Tylko cudem zdołałeś wydostać z niewoli. Jesteś cenną zdobyczą, więc twoi oprawcy ruszają w pościg za tobą. Musisz uciekać! Twoim zadaniem będzie odnaleźć właściwą drogę i jak najszybciej wydostać się ze strefy zagrożenia.

Czas trwania: 72 godziny (3 dni i 3 noce)

Elementy szkolenia:

Orientacja i nawigacja w terenie, sztuka kamuflażu, manewry paramilitarne, elementy survivalu, podstawy alpinistyki, pierwsza pomoc w warunkach ekstremalnych, przeprawy wodne inne ekstremalne niespodzianki

Cel szkolenia:

Zdobycie cennej wiedzy z zakresu sztuki przetrwania, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach ekstremalnych i pokonywania własnych słabości, nauczenie się współpracy w grupie. Dzięki szkoleniu „UCIEKINIER” poddasz próbie swoją sprawność fizyczną i siłę psychiki. Po pozytywnym jego ukończeniu nie będzie dla ciebie rzeczy niemożliwych.

Szkolenie „UCIEKINIER” jest wzorowane na szkoleniach wojskowych realizowanych na całym świecie przez siły specjalne różnych wojsk (w tym polskich komandosów). Powyższe szkolenie jest idealną formą projektu TEAM BUILDING. Wiele tu jest elementów składających się w większą całość, wymagających od uczestników doskonałego współdziałania w grupie. Cena zależy od ilości osób i atrakcji zawartych w szkoleniu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla firm Zobacz więcej

SZKOLENIE PREPERSÓW
Szkolenie survivalowe – zostań PREPERSEM O CHARAKTERZE PARAMILITARNYM z elementami survivalu.

Żyjemy w dynamicznych czasach – zmienia się wszystko i wszędzie na całym świecie. Każdy bez wątpienia chciałby być gotowym na każdą extremalną sytuację…

Przygotujemy cię na to!!! Nauczymy przetrwać w górach, w lesie, w mieście, poznasz podstawy technik survivalowych.

Nauczymy Cię podstaw alpinistyki, samoobrony i strzelectwa, realizowanych w służbach mundurowych na całym świecie technik przetrwania w każdych warunkach pogodowych.

Zajęcia na wysokim poziomie realizujemy w małych grupach.