SURVIVAL-ADVENTURE

Robert Garbocz

  • Szkolenie Uciekinier

    Przesuń granicę swoich możliwości!

  • Szkolenie Uciekinier

    Dla ludzi gotowych na wszystko, chcących przeżyć prawdziwą przygodę!

Szkolenie Uciekinier

Przesuń granicę swoich możliwości!

Ośmiu uczestników gotowych na wszystko, chcących przeżyć prawdziwą przygodę. Brak snu, adrenalina, strach i zmęczenie to tylko niektóre przeszkody, którym będą musieli stawić czoło „UCIEKINIERZY”. Po drodze zmierzą się z ekstremalnymi wyzwaniami, a gdy dotrą do granic wytrzymałości, zdołają przesunąć je znacznie dalej!

Scenariusz:

Podczas wyprawy w niebezpieczny zakątek świata padłeś ofiarą porywaczy. Tylko cudem zdołałeś wydostać z niewoli. Jesteś cenną zdobyczą, więc twoi oprawcy ruszają w pościg za tobą. Musisz uciekać! Twoim zadaniem będzie odnaleźć właściwą drogę i jak najszybciej wydostać się ze strefy zagrożenia.

Czas trwania:

72 godziny (3 dni i 3 noce)

Elementy szkolenia:

Orientacja i nawigacja w terenie, sztuka kamuflażu, manewry paramilitarne, elementy survivalu, podstawy alpinistyki, pierwsza pomoc w warunkach ekstremalnych, przeprawy wodne inne ekstremalne niespodzianki

Cel szkolenia:

Zdobycie cennej wiedzy z zakresu sztuki przetrwania, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach ekstremalnych i pokonywania własnych słabości, nauczenie się współpracy w grupie. Dzięki szkoleniu „UCIEKINIER” poddasz próbie swoją sprawność fizyczną i siłę psychiki. Po pozytywnym jego ukończeniu nie będzie dla ciebie rzeczy niemożliwych.

Więcej:

Szkolenie „UCIEKINIER” jest wzorowane na szkoleniach wojskowych realizowanych na całym świecie przez siły specjalne różnych wojsk (w tym polskich komandosów). Powyższe szkolenie jest idealną formą projektu TEAM BUILDING. Wiele tu jest elementów składających się w większą całość, wymagających od uczestników doskonałego współdziałania w grupie. Cena zależy od ilości osób i atrakcji zawartych w szkoleniu.


Szkolenie uciekinier Szkolenie uciekinier Szkolenie uciekinier Szkolenie uciekinier Szkolenie uciekinier
Szkolenie uciekinier Szkolenie uciekinier Szkolenie uciekinier Szkolenie uciekinier